האיים המלדיביים – עכשיו אני מבין מה מיוחד כאן

מלדיבים - קשה לתאר במילים מקומות כל כך יפים

לטפס על הספינה על הסירה, אנו מקבלים בברכה על ידי הצוות כולו, בראשות מלדיבים הקפטן של הספינה (במקור מאיי פיג'י) ומנהל הקבוצה מלונות באיים המלדיבים, מריע בקצב של ריקוד, מלווה בתופים… הפתעה!… בנועם, אנו מוזמנים לdescălțăm, על פי המסורת המוסלמית, כי נכנסים לבית, מקום שאנחנו נהיה המגורים שלנו במשך שלושה ימים, שיוט (צפונה הפלגה) בין אתרי הנופש 2 4 עונות באיים המלדיביים, קודה ראה מלדיבים, אטול הזכר הצפוני מלדיבים, בצפון מזרח אטול באלה, היעד הסופי של החג שלנו.

ברגליים חשופות, כך זה יהיה כל הזמן , אנחנו הולכים סלון (טרקלין), מצויד בספרייה ווידאו אודיו אלקטרוני, עובר דרך המסעדה (חלק מאותם חדרים), שם הצוות שלנו מוצג, אנו מקבלים מלונות באיים המלדיבים קצר הדרכה במקרה של בעיות (צלילה, אש, רפואי) ומוצג על מפת המסלול. לאחר מכן אנו מובילים לבקתות (חדר המדינה), שם המזוודות שלנו כבר המתינו, נכנסים לאווירה נעימה בזכות מוזיקת הסביבה מקולנוע ביתי ואנו מקבלים את ההזמנה מלדיבים לסעוד עם הקפטן ומנהל הקבוצה וכל השאר תיירים, עוד 3 משפחות, ב -19 שעות, על המרפסת של הקומה הראשונה של הג.

בבקתה, מאוד נקייה, יש מיטת קינג סייז, עם שולחנות המיטה, עם מצעים לבנים הצטער לגעת בהם, עם ספה לחלון, שולחן עם רמות, משרד קטן, טלוויזיה, מקרר, מיני בר (עם תשלום), בטוח, נעלי בית, חלוק, וכו '; על השולחן מלדיבים היינו מחכים שני בקבוקי מים, מכולות של חומר ביו (ארבע העונות לא להשתמש פלסטיק כדי להגן על הביוספרה), אישית עם השמות שלנו, אבל גם עם המותג, אשר הוזמנו לקחת עוד יותר על המסע שלנו ו . בבית, והם היו ממולאים כל לילה חדר האמבטיה הוא מידה ניכרת גדול, אמבטיה עם מקלחת, מוצרי אמבט צרפתי, בית ל'אוקיטן. ניקוי נעשה פעמיים ביום, מגבות מוחלפים מדי יום, בניקוי הערב אנו משאירים את התוכנית למחרת (הזמנות או כל מידע מתבצע בכתב במעטפה).

כך, בערב הראשון, אחרי שהיה עד לשקיעה מעונן קטנה, מעוגנת מלונות באיים המלדיבים, אכלנו ארוחת ערב, כפי שאמרתי (הקוקטיילים וארוחת הערב של הקפטן), בסביבה חגיגית, באווירה חמימה ומוכרת, כאילו ידענו ממתי העולם היה, תפריט מזון ליד הים, וין צרפתית, סן אנדרה דה, ורצון טוב הרבה.