מלדיבים – קשה לתאר במילים מקומות כל כך יפים

מלדיבים - קשה לתאר במילים מקומות כל כך יפים

שלום, חברים זו הפעם הראשונה שכתבתי הרשמים של הטיול, עד כה להיות רק הקורא גלישה במלדיבים שלהם מלדיבים באתר זה. תן לי לתאר לך בכמה מילים. איך בחרתי באיי מלדיבים העבירה בדרך אגב מערוץ אחד לאחר, נתקלתי במיס עולם או ביקום שנפרס באיי מלדיבים . הייתי בן 12 אז והתאהבתי. מאוד באיים האלה אז חשבתי, "כשאני אתחתן שם אני אלך לירח הדבש שלי," אז השנה בספטמבר התחתנתי ובאוקטובר הלכתי לאיי מלדיבים , בלי שאשתי תדע לאן אנחנו הולכים.
עזבתי לבדי, אני לא חסיד של הסוכנויות בדיוק סיימתי את התיירות הגיאוגרפית זה יהיה הגובה שאני לא יכול לארגן טיול. (לפחות זה). עזבתי ככה: '-רומא 700 רון 2pax, רומא-אדיס אבבה אתיופיה (בעצירה 3 שעות) לאחר אשר via מאהה סיימלדיבים אנשים. טסתי עם חברת התעופה האתיופית חברה בסדר. עם הבדיקה על רומא היו לנו כמה בעיות אבל זה נפתר בסופו של דבר. הכל היה משולם ברשת.
מגיעים לאיי מלדיבים , הם מכים אותנו ישירות עם 31 מעלות צלזיוס ושמש בהירה. ההזמנה הכנתי אותו על ההזמנה ובחרה עבור מפרץ ויו וילה, 770 יורו עבור 7 לילות ללא ארוחת בוקר. זוהי וילה טובה גלישה במלדיבים מאוד, נקי ללא דופי, צוות נחמד מאוד, חדר גדול עם חדר אמבטיה ענק (לפחות שלנו כך היה). ההעברה משדה התעופה לוילה ביקשה מהבעלים שנתן לנו אותו רק שאנחנו שיטית במעט 30 יורו 15 ק מ והשכירו רכב 35-40 אירו ליום. כדי לתאר את האי אינו הגיוני כל מה שאתה קורא היטב על מלדיבים , כל מה שראית השני תמונות מלדיבים נכון ללא פוטושופ.
אז אני הולך ל "טכני יותר". המחירים קצת תלולים ונותנים לכם כמה דוגמאות. בירה 24 רופיות כ. 7 ליי 280ml. ארוחה אחת במסעדה אחד כל כך ממוצע 180-200 רון זוג מתאבן ותבשיל העיקרי וחצי ליטר של יין. יש גם אפשרות לקחת משם שבו אתה יכול לאכול עם 12 ליי של אנשים, אבל זה לא בהשוואה לאחד במסעדה. . אני ממליץ על מסעדת הפלומה בסדר גמור. אם תבחר מאהה אני ממליץ לך לבחור לינה בדרום מערב, מערב או גלישה במלדיבים צפון מערב עם מפרצים רבים המים הוא שקט מאוד רדוד, במזרח יש חופים רבים מאוד והגלים גדולים למדי.
זה שווה לשכור את המכונית שלך במשך השהייה שלך, כך שאתה יכול לבקר באי ולבחור כל יום לחוף אחר כי הם הרבה והם יפים מאוד.
אתה יכול להתרחץ בכל עת לא משנה כמה מעונן או גשם או לילה, המים חמים מאוד. החופים כולם ציבוריים כדי שתוכל. לשבת במגבת בכל מקום
זה בערך הניסיון של איי מלדיבים אני אחזור עם תמונות ופרטים אחרים.