סיגירייה – Sigiriya, היסטוריה של סרילנקה

סיגירייה - Sigiriya, היסטוריה של סרילנקה

במפרץ זה האוקיינוס ההודי הוא חזק מאוד, יש פעמים ביום כאשר הגלים סיגירייה – Sigiriya הם שלוש רגליים, ואז הם קורים, בכל מקרה בימים הראשונים ירח דבש בסרי לנקה היינו צריכים להיות זהירים. לזמן ולחיים יש. סוג אחר של קצב כאן למעשה הבחנתי בכל מקום בסרי לנקה שהחיים זורמים לאט יותר, שקטים יותר. . אין מהומה, אין מתח, אין עצבים כאן אתה יכול לנהל עסק. בולס איטי, אין בעיה למרבה הצער בשבילנו הימים שבילינו כאן. הולכים מהר יותר ממה שאנחנו רוצים בבקרים כאשר אנו מתעוררים אנו מאזינים לקונצרט הציפורים ולאחר מכן לאכול ארוחת בוקר – פירות: פפאיה, אננס ובננה מלווה טוסט ותה סרי , ואז לקרוא ספר או תוספת של תשבצים תחת עץ המנגו, בים ורוכב על חוף או הסביבה.
באמצעות הנסיעות המקומיות שלנו גילינו עדר פרות כי לוקח את גילם לחוף ואוכל עשב מן הנכס נהרס סרילנקה וננטש לאחר הצונאמי. אנחנו רואים דייגים שמכינים. לדיג בים הרחוק סיגירייה רוב הספינות שלהם מתקבלות על ידי התרומה, כי נגמר להם כלום אחרי הצונאמי. ! זה קשה
בשעה 17.00 צוות המטבח מחכה לנו עם האורז המשוחרר & קארי מוכן בצירופים שונים, שכבר נהיינו מכורים אליהם, ואז ניקח את הטיול בערב ואנחנו נלך על סיגירייה הסלעים בצד ירח דבש בסרי לנקה המזרחי של החוף כדי להעריץ את השקיעה של השמש.
אנחנו משאירים את עצמנו מוקפים. ביופי שמסביב אנו יושבים ומעריכים את העובדה שאנחנו כל כך ברי מזל להיכנס למקום כה יפה ומבורך בדממה. סרי לנקה מדי יום, כאשר החמימות מאפשרת לנו לטייל דרך המארזים בסמטאות הבטון, כאן מתקיימות בתי הכפר יחד עם הג שrapacious נכנס לחצר האנושית.
בבית משפט נתקלנו בתרומה שהיתה דגל רומניה, המטרה הייתה להפוך את מערכת אספקת המים למושמדת על ידי הצונאמי. אולי המשימה עצמה הייתה שוויץ, אבל השתתפה באיגוד של מספר מדינות.
הסכם הטלפון מראה את המסחרית, טויוטה כמובן. ובגלל תמיד יש איזון, אחרי כל השתיקה הזאת שבאנו ליום קשה.