טיול לסרי לנקה שתמיד כיף

טיול לסרי לנקה שתמיד כיף

מאורע זה ראיתי את האלתור הטכני משתמש בו. טיול לסרי לנקה אפילו לא היה מכשיר מדידה, פשוט מצא את הזרם על ידי קצר עם חוט שהוא שלף מהסוללה. בזמן קצר למדי (וכנראה במעגל קצר) הכניסו את החלונות הקדמיים לתנוחת הפתיחה. אנחנו ממשיכים הלאה, הפעם. מתפעלים מהנוף של המישור אנחנו עוברים דרך השמורה הלאומית שאפשר להתפעל ממינים של עופות מים, אבל לא ראינו אף אחת מהמכונית. עדיין כאן כתוצאה מהגשמים, המים יצאו מהמלכה והציפו את הכביש.
לאחר שלוש וחצי שעות אנו מגיעים , במלון גרדנס, הפנסיון שבו נישאר שמונה ימים. גנים הזכיר לנו את אתר הנופש ביץ סרי לנקה על האי לומבוק – אינדונזיה, כמובן בקנה מידה קטן יותר. במלון יש ארבעה בונגלוס הפזורים בגן עם עצים טרופיים. יש בונגלו גדול יותר עם התפקיד של קבלת פנים, הספרייה וסלון איורוודה ועוד טיול משפחות לסרי לנקהגוף בניין שבו הוא המסעדה ואת המטבח עם הנספחים.
זה מקום שקט, הגלים של הים, למרות שהם גדולים, הם לא שומעים חזק מדי, הבונגלו שלנו הדרך חזרה. הבעלים של בית הארחה זה הוא איטלקי, מנואלה, שהוא טיול משפחות לסרי לנקה מבוגר יותר ובקושי משועשע להיות מן הדור ויש לו חששות אזוטריים, עכשיו קורא על מנדלות.
הבונגלו שלנו יש מרפסת כי אנחנו בדרך טיול לסרי לנקה כלל להישאר בערב אחרי חשכה, חדר גדול ומשהו מיוחד: מאחור יש חדר אמבטיה פתוח בפטיו עם צמחים טרופיים. זה הכל בטון נאה, כולל את הכיור ואת המיטה איפה שאנחנו ישנים. זה נראה מעניין, אבל אנחנו חושבים שהם בחרו את הבטון כי זה עמיד יותר, קל יותר לנקות, לא יותר טרחה עם רהיטים במיוחד לא לקחת מים במקרה של צונאמי כמו זה היה בשנת 2004.
באחד הימים הלכנו בסביבה והבחנו סרי לנקה באותו עץ ארבעה תוכים ולטאה גדולה. תוכים עשו רעש גדול כמו על העץ שלהם, לכמה ביצים…
יש כבר משהו נפוץ בלטאה. בערך קילומטר מעבר לרחוב מולך
החוף ממוקם במפרץ, הוא נראה נטוש, רק סירות דיג ותייר הליכה מזכיר לך כי ב 500, אתה נותן לי תרבות.
כאן הסירות מצטמצמות ואינן עוגנות במים אלא ממשיכות על החוף, משום שחלקן גדולות מספיק, הדייגים מקובצים לזה, אבל בימי ראשון אנחנו מעטים שעזרנו להם.
בהיבטים מסוימים האוקיינוס והשמים הופכים לשלם ונראה לשקף אחד את השני.