חייבים לבקר במפלי ראבאנה – Rawana, סר ילנקה

חייבים לבקר במפלי ראבאנה - Rawana, סר ילנקה

. מפלי ראבאנה כל אוטובוס הוא גם קופאי. שחותך קבלות בנסיעה אנחנו לא יודעים איך זה מצליח. חזור אל אלה גילינו כי טיול לסרי לנקה והמלדיבייםהיחיד בעיר סגור, כך שאנחנו שוב ומשא ומתן סר ילנקה בבית ההארחה פלאטה ביורו. לזכור כי בסרי לנקה, לפחות איפה היינו, לא ראיתי אותך משלם עם הכרטיס שלך , אז עכשיו הכסף הוא הכי טיול לסרי לנקה והמלדיביים . בערים Rawana הגדולות יש כספומטים. מגיע לאורך הדרך שירתנו מיץ פפאיה טרי וטבעי (125 רופי) וחזרנו אל הפנסיה של שמיים של סיטה. זה עדיין מוקדם ואנחנו חושבים שאולי נצא לטיול קצר לפסגת אדם. אבל, לא עוד עבודה, אנחנו רכים. כדי שנקרא ונכתוב ביומן ב 17.00 אנו מגישים ארוחת ערב: ירקות מאודים ואורז מבושל לחלוטין בסגנון מקומי.
אם מדברים עם המשפחה של , אנחנו מגלים שכמה מילים הם או קרוב לאלה בשפה, למשל, אבי זהה, אמא שלי היא. אנחנו גם צריכים לומר כי בדיוק כמו האינדיאנים, יש סר ילנקה מחווה של איזון קל של הראש השמאלי כאשר הם מדברים ורוצים להביע את ההסכם או להבין את המצב. על המרפסת אנו חושבים על הימים הנעימים כאן, אל נוף החלום שאנחנו כבר לא רוויים, למנטרות שאנו שומעים מוקסם מהנזירים במקדש הסמוך, בJanaka ובFamiia, האנשים החמים טיול לסרי לנקה והמלדיביים והידידותיים שעזבו אותנו במשך ארבעה ימים כדי להיכנס הספרה של הבית והכנו מזון מסורתי שאינו מופיע ברשימת התפריטים בעיר.
היום אנו יוצאים, עיר הודית האוקיינוס בחלק הדרומי של האי סרי לנקה. בשעה 10.00 בפנסיון הרקיע של סיטה, המונית היא למעשה ואן טויוטה. המכונית נשכרה על ידי המארח שלנו, והלילה לפני שהנהג בא לפגוש אותנו. העלות של תחבורה 7500 רופי והיה צפוי בעלוני הפנסיה של שמיים של סיטה. מאלה הדרך יורדת בחדות, מבט אחרון בפסגה של אדם קטן שראה מלמטה נראה מרשים ומדרום לפימה האחרון של ההרים עם פסגות בערפל לפני המישור. יש לנו עצירה קצרה במפל Rawana, ליד המערה של אותו שם.
אגדת הראמאיאנה אומרת שכאן המלך Rawana הביא את סיטה אחרי שחטף אותה וניצל על ידי ראמה ונומן. זה לא היה רק אפוס, ומהלווין אתה יכול לראות את הגשר מכוסה מים המקשרים בין דרום הודו לסרי לנקה. בדרך אנו עוצרים ב , שם אנו מועטים חום לוהט ואנחנו מחפשים חשמלאי רכב כדי לפתוח את פתיחת החלונות הקדמיים, כי לא יכולנו לסבול את המזגן ואת הפקודה החשמלית לא עבד.