ביקור מיוחד במקדש השן בבקאנדי – סרי לנקה

ביקור מיוחד במקדש השן בבקאנדי - סרי לנקה

כרטיס הביקור שלאחרו מדריך הציג אותנו לחיות את התהליך של ייצור התה סרי לנקה למשפחות המפורסם של סרי לנקה. איתנו בקבוצה, היתה גם משפחה של אמריקאים עם שני ילדים. התהליך של ייצור תה על ידי סרי לנקה, באופן נרחב, זה יהיה קצת כמו זה: מתייבש טרי תה במשך 12 שעות במיכלים קאנדי מאוורר ענק מתחת, ואז זה , מתפשט על המיטות בהן הם משאירים בדיוק 2 שעות שבהן התה הוא מתחמוצת . אני הופך לשחור-חום הוא מלווה את הייבוש של קיטור חם, אז זה עובר דרך כמה ויברטורים לבחור את התה לפי גודל ולבסוף את הרכישה האחרונה של המפעל, מכונית יפנית עם חיישנים צבע, אשר ממיין את התה השחור מקדש השן של החום. תה ירוק מתקבל מאותו עשב כמו השחור, אותו תהליך חסר רק את פעולת התסיסה.
לאחר הביקור קנינו שקית של תה שחור מקורי 400 ואנחנו מצטערים כי הם לא מוכרים לכמויות קטנות יותר, היינו לוקחים מזכרות ומתנות קטנות בארץ, הצענו מקדש השן את זה, אבל הם הסבירו לנו כי באמת לקנות בכמויות גדולות , לפחות בשקית של 50 ק ג והם לא מסחר קמעונאי רווחי, זה סרי לנקה למשפחות שמכר לנו הוא מתקן לתיירים.
אחרי שסיימתי לקחתי אוטובוס נוסף למקדש (9 רופיות לאדם).
המקדש הבודהיסטי קטן, המציע את התייר פסל של בודהא מגולף בסלע ומערה המצוירת בסוג של דמבולה שבו יש שני בודהה במיקום של השקר ושני מזבחות של קרישנה (דמי כניסה 100 רופי).
המקדש ביקר על ידי מקומיים רבים העוקבים אחר פולחן עם מקלות אכילה ריחניים ומציעים מים לפסלי הבודהא ולמזבח של קרישנה. כמו עם כל המקדשים יש להשאיר את נעלי הבית בכניסה וכאשר אתה חוזר אתה מתבקש עצה לאחר מכן לנגב את הרגליים מן "הבלאגן הקדוש" עם המפית בתיק שלך. כשיצאנו לרחוב, חיכינו לאוטובוס לאלה, קנינו תירס מבושל שהוא קצת יותר חזק ויותר כתום מאיתנו (20 רופיות/מחשבים אישיים). הדרך אל מקדש השן ומאלה באמצעות האוטובוס שיכנעו אותנו, אם בכלל, כי זה אמצעי תחבורה, אם כי זול מאוד לא לנו. נהגים כונן משומר, להאיץ ובלימה לפתע, לקחת עיקולים עם מהירות, הצופר, וכו ', הם לא שם קצוץ על האנשים מאחור. מנהגים כאלה, אין לנו אפילו. תפוחי אדמה שיכולים לסחוב אותם האוטובוסים מנענעים את הקווים ועושים רעש מתועב שאתם לא יכולים להבין גבר עם גבר, אתם חושבים שהם מתוצרת מיוחדת.