אלה רוק – Ella Rock, לכל מי שמתכנן טיול לסרי לנקה

אלה רוק - Ella Rock, לכל מי שמתכנן טיול לסרי לנקה

היום אנו מתכננים לטפס על אלה רוק, הכביש שלפי עלון השמים של חופשה בסרי לנקה יימשך לפחות ארבע שעות טיול לסרי לנקה.
כדי להגיע לאלה רוק אנחנו לרדת לתוך העיר ולהגיע מסילת הרכבת, אנחנו עוקבים כ 2.5 מיילים וברגע שהרכבת חוצה גשר מתכתי, מלבד קבר קדוש בודהיסטי פונה שמאלה, זה הולך ליד בית וזה הולך כל הדרך שמאלה. , הוא מגיע לגשר בטון מעל מפל המפלים הקטן .
מיד לאחר הגשר יש מזלג, הדרך הנכונה היא מקדימה. האם ייתכן שחלק אלה רוק מהתושבים המקומיים בטרף יחזירו אתכם מהכביש הטוב וישלחו אתכם לדרך הנכונה, בלוף, הנתיב הזה כמעט סתום בlastaris ואתם רוצים לחזור, אבל רק אז מקומי נדיב , במקרה שלנו היה מקומי שמציע להיות המדריך שלך, אין הרבה שאתה יכול לעשות ולקבל.
למעלה שירתתי את אחר הצהריים המורכב: אחד מנגו, 2 בננות, אחד הנוגט ו 100 גרם שזיפים יבשים (השניים האחרונים הובאו מהמדינה). . דיברתי עם הזוג הצ הנער באמת היה בתוך ונזכר "אני מתכוון הכרוב המפורסם חופשה בסרי לנקה, אבל לא יכול לומר במדויק אם הוא אכל את זה בקלו או במקום אחר. הם תכננו להישאר חודש בסרי לנקה והיו חובבנים אסיאתיים כך שאני חוויות נסיעה. כמובן, יש לנו עלוקות על הרגליים על הטיפוס, רק על אלה רוק מדבר טיול לסרי לנקה עם הזוג הצ הם אמרו לנו שהם מתעסקים עם משחה איורוודי ולא היו להם בעיות עם חרקים כולל עלוקות, הם נתנו לנו, אז כאשר חזרנו, . מתוח מהבעיה הזאת הירידה הייתה קשה יותר, כדור הארץ והצוקים עדיין היו רטובים, אבל צעד אחר צעד חזרתי למסילת הרכבת, הפעם קצת יותר גבוה כי השגתי את המסלול המרכזי לא נכון. בכל מקרה, זה היה שווה את המאמץ, והיינו עושים את זה שוב אם הייתה לנו הזדמנות. בטיול התלווה הכלבלב שעקב אחר הנושא שלנו, אפילו לא רצה מזון, אנחנו חושבים שהוא חסר מאסטר.
שירתנו אותו מהאוכל הצמחוני שלנו והצטערנו לאכזב אותו כשעזבנו אותו בקו הרכבת שנראה הרבה אחרינו.
להגיע לעיר אנו משרתים חלק "כורדית דבש" מומחיות כי הוא למעשה יוגורט עבה עם נוזל מתוק כמו דבש מעץ דקל המכונה "סירופ סוכר". בדרך לגסטהאוס קונים בננות, מנגו ותבלינים (זעפרן, קארי וקריר). . ההליכה שלנו היום הייתה 6 שעות בשמיים של סיטה אנחנו לא מקבלים אמבטיה ומזמינים אותנו לארוחת ערב, היום משהו מיוחד "פיטה & חלב בקארי". פיטה היא תבשיל מסורתי העשוי מקמח אורז המעורב בקוקוס טרי ומוכנס לגבעולי במבוק. מרתיחים קיטור ומגישים עם קארי מסורתי של עדשים "דהאל" וקארי תפוח אדמה עם עגבניות, בצל ושום. ! טעים מאוד השמיים של סיטה מלאים באורחים: אנחנו-שני רומאים, משפחה של 4 אמריקאים, זוג הולנדית ומשפחה עם ילד כולם הולנדית טיול לסרי לנקה אלה רוק קיוויתי שערב השנה החדשה יהיה שקט
ערב ראש השנה החדשה. בשבילנו הייתה לילה רגיל בעיר ובסביבה, הם דפקו, זיקוקים ואולי זיקוקים אבל מי בא לראות את דברי הרומן: "-צא החוצה, בנאדם, לראות את גשם הכוכבים, הם לא יוצאים, אין גשם עם נקניקיות", אז הלכנו לישון מוקדם והתעוררנו מוקדם. אנו מוצאים עם הפתעה מסויימת שאנחנו הלקוחות הנאמנים ביותר של האכסניות, אנחנו נשארים ארבעה ימים בזמן שהאחרים בדקו את הערב של השנה החדשה באלה והמשיכו הלאה. רובם היו המשפחה. האמריקאית במשך יומיים היום נעקוב אחר עצתו של צ ' כית צעירים ולבקר במפעל תה ומקדש , הן כ 7 ק מ מאלה, אבל בכיוונים שונים את מפעל התה על הכביש לBadulla, Dowa מקדש על הכביש . אז אנחנו יוצאים ולוקחים אוטובוס , בערך שתי תחנות, עולות 15 רופיות לאדם. מתחנת האוטובוס ברגל למפעל בערך שני ק מ, שוב פגשתי נוף יוצא דופן של גינות עגבניות ומטעי תה.