סרי לנקה – ביקור במטעי תה ובפסגת אדם

סרי לנקה - ביקור במטעי תה ובפסגת אדם

היום אם לא יורד גשם אנחנו נעשה טיול לפסגת אדם של, שנמצא מטעי תה דילים לסרי לנקה במרחק של כשעה אחת מהאכסניה. לאחר ארוחת הבוקר המוגשת על המרפסת שבה ניתן להעריץ את הפער של אלה, אנו לוקחים את המפה בעבודת יד של הבעלים של בית ההארחה וללכת לפסגת אדם של . המסלול נגיש בקלות, והוא עובר דרך מטעי התה בנתיבי האדמה האדומים, ובחלקים מסויימים הם אפילו בטון.
הליכה דרך מטעי תה היא חוויה ייחודית. אלפי צמחי תה מיושרים כמו חיילים ליצור נוף עם קסם מיוחד, ואת העננים שבאו וללכת ההרים כהילה לגרום לך להרגיש כאילו אתה בעולם אחר של המציאות הגשמית.
תה הוא מcopace שמעביר. מצב של חיוניות ושמחה בלב מטעי התה אנו רואים כפר של טמילית המתגוררים במטע.
כשאני רואה תיירים באים לבקש ממך. לצלם ולתת להם אגורה בקושי הגורל לעבוד במשך דורות כדי להרים תה בלי שום סיכוי לברוח.
נראה כי הטמילית מתאימים באופן מושלם לעבודה זו כי הם נמצאים בכל מטעי תה אם זה מלזיה, אינדונזיה או סרי לנקה.
הגענו קצת מהמסלול הקלאסי כי העדיפו פסגת אדםבין שיחי התה. למעשה, הפסגה של אדם היא כמו גמל שלושה תפרים, שהוא שלוש פסגות, טיפסנו על שניים מהם.
מהפסגות תוכלו להתפעל, מסלע האלה פתיחת העמק לתוך הפער הפשוט-אלה, מטעי תה ענקיים על מדרונות ההרים שבו הטמילית עבד, ירקות ובונוס גינות סרי לנקה אתה יכול גם לראות את הכביש המתפתל מהחלק התחתון של ההר עד לפסגה.
כל דבר מכאן יכול להיראות במרחק של מפל.
בדרך חזרה עצרנו ליד מפעל התה החדש בורג עם דילים לסרי לנקה המחשבה לקנות תה אמיתי לבית, אבל למרבה הצער זה לא היה פתוח לציבור, אז חזרנו לשמיים של סיטה, אנחנו הולכים לקנות תה בעיר.
החלטנו לנצל את ההזמנה של לאכול אוכל מסורתי, אז בימים הקרובים אנחנו סועדים בבית ההארחה. מאוד נחמד הזמין אותנו הקטן שלו ונצבע בכחול שבו השתתפו בהכנה חלקית של השולחן. הוא הסביר כיצד להכין קארי מירקות שונים וכיצד להשתמש בתבלינים. הוא התגלמות "החלום של סרי לנקה", אדם שהצליח בכוח. מגיע ממשפחה ענייה, ההורים שלו אפילו לא היה בית, אז מאז 8 שנים הוא עבד על האכסניות תיירים מובילים על השבילים, ואז הפך המדריך וכעת יש בית הארחה  שיתרחב, הבנייה כבר התחיל. האיש הניח את השולחן בסלון ואני שירתתי, אורז מבושל עם קארי והפעם ארבעה סוגים של ירקות ועץ הלחם הראשון.