האיים המלדיביים, חופשה שלא רוצים שתסתיים

האיים המלדיביים, חופשה שלא רוצים שתסתיים

עד שעשו את הברביקיו בתפריט אכלנו דגים ועוף, אורז ורוטב ירקות חופשה באיים המלדיביים בתוספת פירות ומים הניתנים לרענון במינון. כשהכיבוד האיים המלדיביים, הרוסים. קפצו קודם באופן טבעי בגלל זה אני אוהב אותם כל כך!!! אנחנו והאחרים היינו. מרוצים ממה שנשאר זו הייתה ארוחה דשנה וטעימה.
הבנות הלכו לחוף וחזרתי לשנרקל כדי לעשות משהו בקשר לקלוריות האלה. אז לא שמעתי כשקיבלנו. את אות העזיבה אשתי באה לחפש אותי. והוציאה אותי מהעולם שלי הייתי רוצה לבלות לפחות לילה אחד. בסביבה הטבעית של החלומות אבל למרבה הצער אין אפשרות כזו.
התחלנו בסירה, שם באופן טבעי הרוסים חופשה באיים המלדיביים כבשו את כל המקומות שלהם או עם מגבות או ההוויה היקרה שלהם. . הרגע מצאתי מקום לבנות שלי הייתי מאוד נוח על האיים המלדיביים. מאחורי הסירה ; -) לא הזכרתי שיש שני בחורים על האי שפגשו אותנו. , אולי הם היו עם נשותיהם! אני לא יודע . אולי הם הסתירו אותם כשהם עזבו, הם עשו כל כך הרבה עם היד שלנו עד שהם נראו במרחק. נראה כי לא בדידות באי גן עדן הוא כל כך מועיל!!! , זו לא המילה הנכונה. אבל לא מצאתי עוד אחת
. ואנחנו הולכים לכביש בהילוך גבוה בשלב מסוים, שתי הסירות הקצרות החלו להפליג בסירת דיג. אני חושב, מה הבחורים האלה רוצים? להפחיד את הדג מהדייגים המסכנים האיים המלדיביים . אבל זה מה שהבנתי מאוחר יותר משכו על ידי דייגים, עם דגים, טונה כנראה יצא מתוך הכחול הרבה דולפינים. נראה חופשה באיים המלדיביים הזה היה מוכן בזמן, זו הייתה הבנה לא מתכוונת מתודלק במשהו מטבעות. זה היה מופע נהדר, לראות את היונקים הנפלאים האלה בסביבה הטבעית שלהם.
דולפינים כאילו, לפחות זה מה שזה נראה לי. הם היו קטנים יותר מהאנשים שמסביבנו היינו בדרכנו והופיעו ונעלמנו באופן בלתי צפוי. . לא ידעת איזה מקום לחפש זה היה תענוג אמיתי לעיניים שלנו, להעריץ כל כך קרוב אלה יצורים ימיים מדהים!
מסתבר שכאשר הדולפינים הראשונים הופיעו, הוא נשמע מהספינה שלנו "" גדולה! , הם היו בצד שמאל, מימין. עלינו, על הספינה השנייה . הייתה מהומה קבועה בסירה שלנו , כולם נראו עם האצבעות שלהם. הנה הם, שם שלא לדבר על הפגישה. האמיתית של התמונה.