מלדיביים חבילות נופש

מלדיביים חבילות נופש

האמת שעשיתי עשרות תמונות, אבל זה קרה כל כך מהר, כי או לא היה מלדיביים חבילות נופש לי את התגובה הנכונה או המכונה לא הופעלה מהר כפי שהיה צריך. העובדה היא שבקושי הצלחתי. לתפוס את צ'יו, סנפיר הדולפין התמונות לא יצאו, אבל ההצגה שראיתי שמתי מקום בצד, ליד הלב שלי.
בשלב מסוים ראיתי שני דולפינים, יותר לוליינים מסוגו, שעשו צלילה כמו דולפינריום. הסצנה הייתה ייחודית ומעולם לא חזרה על האכזבה שלנו. אכזבה? צוחק! כיצד אוכל להשתמש במילה כזו? להיפך, היינו מוקסם מהמופע, אבל במיוחד הקטנים.
. כסוגרים כדי לדעת איך לדוג כאן בבוקר, דגים קטנים מלדיביים חבילות נופש נלכדים ברשתות הדיג. לאחר מכן, ספינות דיג ללכת מהחוף, שם הם זורקים דגים קטנים לתוך המים, כדי למשוך את הגדולים. , ואז הוא זורק עם עוד מחטים. לא פיתיון, משהו , כשהם אוספים אותם. הם לא יכולים לתפוס כלום אתה מבין מה יש במימי!!! הדגים האלה
לאחר הופעה של כ-45 דקות, אנחנו נפרדים מהיצורים הימיים המיוחדים האלה ויצאנו למטרה האחרונה שהיינו אמורים לתקתק ביום הזה.
. נחתנו על האי גוראידהו , זה אי מיושב. בדומה חבילות נופש במלדיביים לזה שישבנו עליו רק שזה קטן יותר. ופחות תיירותי מפותח ראינו רק שני גסטהאוסים תיירותיים ובלי מלון. . אחרת, אני לא יודע היה לי את זה בתוכנית כשחיפשתי לינה באיים המלדיביים ובירכתי את עצמי שלא בחרת בו.
כאן היה לי לוח זמנים לשעה הדבר הראשון שעשיתי. היה חנות מזכרות . כולם שם הלכנו לכיוון הארץ ומצאנו חנות קטנה יותר שלא היו לה לקוחות. מכאן קנינו מזכרות במחיר סביר, ובאופן טבעי משא מלדיביים חבילות נופש ומתן. לאחר מכן הלכנו של הכפר, התפעלו מסגנון החיים שלהם וצילמנו כמה תמונות של הבניינים היותר צבעוניים או יותר מייצגים באזור. יש גם אתר נופש יוקרתי בסביבה הקרובה של האי. ! עושר ועוני, כה קרובים
גוראידהו הוא יעד תיירותי שאני לא ממליץ. אין להם חופים מטופחים, יש מעט חבילות נופש במלדיבייםמאוד תיירים, עדיין אתר נופש בבניין. אני מברך את עצמי שוב. על כך שלא חייתי כאן הוא אמור להיות יעד אידיאלי עבור חובבי גלישה. פשוט מעולם לא ראיתי גלים. ואפילו פחות גולשים לפעמים המידע על הרשת מטעה.
הגענו למלון שלנו זה היה הטיול הכי יפה. שעשיתי אי פעם בחיים האלה ! והכנתי כמה דברים יפים
אני מסיימת את סדרת האיים המלדיביים, עם התקווה הכנה שאולי ההשראה שלי הייתה ללכת בעקבותיי. חופשות מעולות.