זנזיבר, חבילות נופש בטן גב מגניבים

קניה, ספארי הכי אמיתי באפריקה

זנזיבר – הסוד הארומטי של האוקיינוס ההודי! זה אי טרופי נפלא עם היסטוריה ותרבות עשירה, ובמשך המאות היא הייתה נקודה מסחרית חשובה, שם מלבד סחר התבלינים ופילדס, הסחר העבדים בבעלותו החלק הגבוה ביותר, להיות מנקודת מבט זו של הגדול . מרכז במזרח אפריקה האי עם אורך של 85 ק מ ואזור של 1464 KMP, ממוקם באוקיינוס ההודי רק 36 ק מ מהחוף של טנזניה ו 76 ק מ מהבירה דאר – ש-סלאם, להיות משועמם על ידי חופים לבנים משובחים ועצי דקל, מוקף במים חמימים של האוקיינוס והשוניות של אלמוגים. השפה הלאומית היא קיהוואני, אבל האנגלים דוברים את הזרם. התרבות המקומית היא תערובת של השפעות אפריקאיות, ערביות והינדיות.

זנזיבר ידוע גם בשם "ספייס איילנד", רומנטיקה מסוימת של העבר אפוף טעמים של ציפורן, קינמון, הל ו עשב לימון.

יופיו של האי הזה מבקש את הסולטן של עות'מאן בזמנים סרי לנקה עם ילדים של זמן, כדי להעביר את כס המלכות הקיסרי אל הצלעות האלה ולקרוא את המקום "זייאן אל בר"-"יריד הוא האי" כאן ושמו זנזיבר.

האם אי פעם חלם לנסוע במקום אקזוטי, שבו אתה ממש לעשות דבר מלבד שיזוף על החוף, ליהנות קוקטיילים פירות טריים, דגים עבור הלב שלך במים לא מזוהמים של האוקיינוס, להעריץ את הטבע שנותר ללא פגע לאחר עשרות אלפי שנות קיום, לבקר בבניינים בסגנון קולוניאלי ולהפתיע את הזריחה, בצל עצי הדקל, על חול לבן טהור, יחד עם החצי שלך? ובכן, זנזיבר הוא המקום שמתאים