נמיביה, לגלות את אפריקה

קניה, ספארי הכי אמיתי באפריקה

נמיביה בדיוק כמו החולות העתיקים של מדבר נמיב נעים ברוח, הנוף מקופלת ונעים בהתאם. בזמן שנדד לאורך המישורים הצפוניים. בחיפוש אחר עשב ומים הפילים משוטטים בנהרות הנודדים מערבה, ואילו החופים המוזרים מכוסים בערפל צפוף. זוהי נמיביה, אדמה פראית ויפה, עם גיוון הטמון בכל אלמנט של קיומו האחרון על הרקיע של המדינות העצמאיות של העולם.

עושרה של צבעים בשילוב עם המסורות של הבנים הילידים שלה, מתחת לשמים כי היהלום עושה את כל זה נראה לא אמיתי. הבושיאנים נהגו למנות את הארץ הזו "הארץ שאלוהים יצר בזעם". אבל בקרוב דילים לסרי לנקה תגלו שזוהי ארץ שאלוהים יצר לעצמו. למרות שנמיביה אינה מפותחת כמדינות שכנות בחלקה המערבי של אפריקה, בוטסואנה בזריחה, דרום אפריקה בדרום ואנגולה בצפון, נשאר פנינה לאלו הנמצאים בחיפוש אחר טבע טהור.

נמיביה מציעה מגוון מיוחד של נופים, תרבות, חיות בר ופעילויות הרפתקאות אותנטיות. גם אם הוא גדול יותר מצרפת, נמיביה מאוכלסת בצורה גרועה, סך של 2,200,000 תושבים הנמצאים בצפיפות של 2.43 לכל קילומטר רבוע. המצב הוא במידה רבה בשל נוכחותם של המדבר העתיק ביותר בעולם, נמיב, כמו גם את הקרקע בחלקים הצפוניים שלה, אשר יוצר אחד המקומות הניאו ביותר בבית החולים על פני האדמה. הנהר היבש בלוז, גבעות סלעיים ונופים מדהימים הופכים אותו לנוף כמו מכוכב אחר. עם זאת, השיטה המאסיבית של הנהרות הבריאים, יחד עם הביצות השופעות, המצויים גם בשטח של האזור הבינלאומי, הם המארחים של אוצר וצומח.