מה לראות בקייפטאון, בירת דרום אפריקה

מה לראות בקייפטאון, בירת דרום אפריקה

קייפטאון היא העיר השנייה בגודלה בדרום אפריקה, שנקראה העיר האם של דרום אפריקה מסיבות רבות. קייפטאון היא עיר של ערך היסטורי מרשים, מטרופולין עם חיי לילה מפותחים מאוד, להיות אזור שיש לו הרבה מה להציע למבקרים החוצים גבולות. קייפטאון היא עיר מפותחת מאוד במונחים של רפואה, השתלת הלב הראשונה שבוצעה בפעם הראשונה בעולם התקיימה בקייפטאון. ב-3 בדצמבר 1967, דוקטור כריסטיאן ברנרד הציל את חייו של אדם באמצעות מבצע השתלת לב בבית החולים "כפר שוסטרור".

במשך הזמן, קייפטאון מאוכלס על ידי מושבות רבות, אפילו אירופה. טיול מאורגן בדרום אפריקה העמים המגוונים אשר התיישבו באזור במשך פרקי זמן מסוימים עזבו את Ampenta לנצח, קייפ טאון להיות תערובת מעניינת של תרבויות. מיליוני תיירים בכל מקום מבקרים בקייפטאון ומתפעלים מהאתרים המעניינים ביותר בעיר.

בו קאפ, האזור הציורי של קייפטאון

בו קאפ הוא האזור הציורי ביותר בקייפטאון, היותו שכונה עם מבנים ססגוניים מאוד, רחובות צרים, מסגדים. השכונה ממוקמת על צלע גבעה, מדרום-מערב למרכז העיר, ומיושבת בעבר על ידי עבדים מוסלמים בדרום-מזרח אסיה. Bo Kaap הוא אזור שצולם לעתים קרובות עבור דוחות שונים או מסגרות הקולנוע, להיות האזור המדויק מציין את החיים . מקייפטאון לעתים קרובות Bo Kaap הופך לשוק ענק שבו התושבים לחשוף את סוג של מזון הממתקים שהם מוכרים או מסחר עם חפצים אחרים.

טירת התקווה הטובה

זה בניין שנבנה בין השנים 1666-1679, להיות הגדול ביותר ששרדו העריכה של דרום אפריקה. הפנים שלה בתים אוסף של מדים וחפצים צבאיים, כמו גם הרכב של יצירות אמנות. מדריך תיירים עומד לרשותכם ויכול לספר לכם דברים מעניינים רבים על ההיסטוריה של הטירה של תקווה טובה.

חופים וספורט ימי בקייפטאון

קייפטאון הוא האזור המבורך של הטבע עם יציאה לשני אוקיינוסים, כלומר האוקיינוס האטלנטי וההודי. לפיכך, החופים והמים הזועמים שלהם יוצרים סביבה ידידותית לתיירים שרוצים לנצל את השמש, החול המשובח והמים העצומים. שחייה היא בהחלט הפעילות הפופולרית ביותר עבור תיירים, אתר הנופש מוזנברג ואזור מפרץ השקר הינם הזדמנויות אמיתיות בהקשר זה.