קניה, ספארי הכי אמיתי באפריקה

קניה, ספארי הכי אמיתי באפריקה

קניה משכה את האהדה שלה מאז החוקרים המוקדמים והמתנחלים האמיצים חזרו על ידי אמירת סיפורים על המישורים האינסופיים העוברים על האנטילופה, האריות עם המוניטין השלילי של לפעמים תוקפים אנשים, פסגות הרים וחופים מושלם. המדינה היא ללא ספק אחד מיעדי הספארי המפורסמים ביותר באפריקה, המציע חוויות ללא תחרות לאורך הפארקים הטבעיים שלה ועתודות: masai מארה עם הקוליינרים המקסימים שלה, עדרי הפילים כמו סרילנקה הנופים המרהיבים שמסביב לעמק הבקע הגדול. הזמן הטוב ביותר עבור ספארי הוא באמצע השנה, כאשר האנטילופה להגר ברחבי קניה-מראה מדהים, עם מיליוני בעלי חיים במסע האפי שלהם לאורך היבשת בחיפוש עתודות מזון חדש.

הגיוון של ההקלה משתקף בקבוצות תרבותיות נפרדות, גם אם אוכלוסיית Masai היא התיירים המעוניינים ביותר בחיפוש אחר הדימויים הקלאסיים של הזהות האפריקנית בקניה. קו החוף מציע אוצרות משלו, עם חופים ואתרי נופש מצוינים, שוניות אלמוגים רבות לחקור, כולן נגישות בקלות באמצעות טיסות למומבולה, העיר העתיקה ביותר והשנייה בגודלה במדינה. מבקרים המגיעים מחצי הכדור הצפוני באים לכאן כדי לקחת הפסקה מן האקלים הקר, והאקלים הטרופי כמעט מושלמת של קניה מספק כל כך הרבה ימים שטוף שמש המבוקש לאורך כל השנה. כמו קמרון, קניה יכולה לקבל, באותו יום, את הכינוי "אפריקה במדינה אחת".

הזמן הטוב ביותר לביקור בקניה הוא בין יוני לספטמבר, בחודשי החורף כאן, כאשר שתי הטמפרטורות והגשמים נמצאות ברמות הנמוכות ביותר. פברואר ומרץ יכול להיות חם ולח מאוד, גם אם זה הזמן המושלם להעריץ את העברות הגדול.

בין האטרקציות המומלצות של קניה ניתן לציין את מוזיאון קארן בליקסן, הממוקם בסמוך לבירת ניירובי, ללמוד על חיי האישה הדנית שעמדה בבסיס הסרט מחוץ לאפריקה (הרחק מאפריקה-1985, עם מריל סטריפ). פארק האגם נאקורו מציע את הדימוי של אלפי עופות פלמינגו ורודים, נמרים בודדים ואריות, ואילו הפארק הלאומי אמבאבסלאני מפורסם בשל עדרי הפילים שנודדים בסוואנה למרגלות הרי הקילימנג. זה גם מצטיין בשמורות המפורסמות. של סרנגטי והמסאי מארה עבור חובבי החוף וצלילה, אולי המקום המתאים ביותר לחופשה ממוקם ליד חופי מלידי, יעד מצוין לדייגים השלווים.

המדינה מציעה למעלה מ-65 פארקים ועתודות טבע, עם למעלה מ-40 קבוצות אתניות ושתי שפות רשמיות – אנגלית ותאילנדית-, קניה, עם כל החיות והיופי הטבעי, הגיוון האתני והסתירות הנובעות מכאן, מציעות את המיטב תמונת אפריקה, היבשת המוקדשת לטיולי ספארי.