מדגסקר, דברים שחשוב לדעת

קניה, ספארי הכי אמיתי באפריקה

מדגסקר היא יעד תיירותי שובה ושווה באותה מידה, מדגסקר מתוארת לעתים קרובות כיבשת שמינית, בזכות הצומח הייחודי שלה, החי האנדמיים ונופים מרהיבים. האי הרביעי של העולם הופרד מיבשת אפריקה על 165,000,000 לפני שנים, המאפשר החיות המוזרות שלה וצמחים להתפתח בנפרד במשך שנות האלף-להסביר למה אלפי מינים שנמצאו כאן הם אופייניים רק מדגסקר. האפשרות לראות את האיי-איי למורס, שועלים מעופפים (למעשה, עטלפים), fose, טניס וזיקיות להפוך את מדגסקר מיקום חלום עבור חובבי הטבע. לכן, האתרים המפורסמים ביותר נמצאים בתוך הפארקים המדהימים ושמורות הטבע.

מדגסקר היא יעד שיכול לשים אותך במבחן, דרך חוסר תשתיות, עוני ושיעור פשיעה גבוה למדי, אבל מתגמל את התיירים האמיצים פי עשרה. למי שרוצה להתבטל על החופים היפים חופשה בסרי לנקה שלה, מבלי להסתכן בהרפתקאות באזורים לא מפותחים, אתר הנופש האי חטטן, בחוף הצפון-מערבי של האי, הוא מקלט רומנטי ובטוח המציע שורה שלמה של פעילויות הקשורות מים והיער הטרופי השכן.
האקלים של מדגסקר הוא סובטרופי, עם עונה גשומה בין נובמבר ואפריל, חום ולחות לאורך כל השנה. עם זאת, בין מאי לאוקטובר, מזג האוויר הוא משהו מתאים יותר לחופשות, ללא כל כך הרבה משקעים ומשהו קריר יותר. הדרך הנפוצה ביותר להגיע לאי היא על ידי המטוס (זה גם אפשרי עם הספינה, אבל זה הרבה יותר מסוכן בים), עם הנחיתה בנמל התעופה הבינלאומי Ivato ממוקם 17 ק מ מהבירה של Antananarivo.

בין הפעילויות והיעדים המוצעים על ידי מדגסקר אנו יכולים למנות את שמורת ברנד (במיוחד להתבונן במינים השונים של למורי), בחופים ובענפי ספורט מים של חטטן, חיות הבר של פארק גוולינה (חלק מגן החיות, חלק שמורת טבע), יערות שופעים, אגמים וולקניים ומפלים בפארק הלאומי בהר אמבר. אנו ממליצים על טיול כדי Ambohimanga ליצור קשר עם ההיסטוריה המקומית והתרבות ו Ranomafana, מטרה מוגנת אונסק ו, כדי לגלות מימד אחר של החי באי.

גם אם זה לא יעד מפורסם לאירועים חשובים, מדגסקר יש גם סדרה של חגיגות התרבות הבידיט, כולל השנה החדשה, עלהמנדי Be, אשר מתרחש מדי שנה בחודש מרץ. עונת התצפית על הלווייתן מתחילה ביולי ומסתיימת בספטמבר. אחת האומות העניות ביותר בעולם, המציעה יותר מ 70 למורים תת מיני, המפיק הגדול ביותר, יצואנית של וניל ברחבי העולם, מדגסקר הוא יעד יפה כפי שהוא יומרני, אידיאלי עבור אוהבי הטבע הרפתקה, עם שבילים מחוץ למסלולים הרגילים נסיעות.