אין טיול למרוקו בלי לראות מרקש

קניה, ספארי הכי אמיתי באפריקה

למה אתה בוחר שבוע מנוחה במרקש, מרוקו, על חשבון אחד בפריז, וינה או לונדון? תשובות יכולות להיות רבות, אך החשובות ביותר הן: לתרבות שונה מהאירופאית, להנאה של טמפרטורה של 30 מעלות במרץ או במחירים נמוכים יותר, למרות שהצעת השירותים עשירה כמו בערים הגדולות. אירופי. אחד היתרונות: כמו כל אזרח של האיחוד האירופי, לא הרומאים צריכים ויזה כדי להיכנס למרוקו, אם אורך השהייה משתרע על 90 ימים לכל היותר.

לב העיר הוא השוק הציבורי הענק Djema El Fnaa, שנכלל במורשת העולמית של אונסק ו, לשימור מסורות היסטוריות מרוקאי. פעיל יותר בערב ובלילה מאשר היום, השוק הוא היקום דילים לספרד של החברה המרוקאית: מנשים לקפוץ על תיירים לקעקע אותם עם חינה (צהוב, פרח בצורת קעקוע שמשאיר 3-4 ימים, עשה עם מברשת קטנה), לצלילי התוף של שבטי גאואנה , מדוכני האוכל המתרחשים בערב ומגישים אוכל מרוקאי מסורתי, לחובבי הנחשים או לקופים.

מסגד קוטוביה הינו הבניין הגבוה ביותר בעיר ומייצג נקודה מרכזית שבה מתוצרת התפילות של קאלה, 4-5 פעמים ביום, על ידי מוסנין. בשום מסגד בעיר לא מותר לגשת לנוצרים.

גני מראק, הממוקמים בצפון העיר, אין לפספס. אוסף של צמחים אקזוטיים מכל רחבי העולם, אגמים מלאכותיים, הקרירות הנגרמת על ידי הצל הנמתח מעל פני השטח כולו או השילוב הנועז של צבעים (צהוב, אדום, כתום, כחול) הוא לא ראוי להגיע לכאן. ופרט נוסף: הגנים שייכים לאיב סיינט לורן, מעצב האופנה הצרפתי והבשמים שיצאו בשנה שעברה.

אחרת, יש מספר ארמונות-החשוב ביותר באהיה באהיה-שכדאי לבקר אם אתם רוצים להתפעל מהאדריכלות המרוקאית הישנה ומהעושר המרשים של הקישוטים.

במרקש מומלץ להגיע בחודשים מרס-מאי או אוקטובר-נובמבר, אם אתה רוצה רק 30-32 מעלות, בתקופת הקיץ הטמפרטורות להגיע מעל 40 מעלות.