מאוריציוס, הגן עדן שחייב לבקר

קניה, ספארי הכי אמיתי באפריקה

נראה כי מארק טוויין אמר פעם, "בהתחלה זה היה מאוריציוס, אז הגן העדן נוצר בצורתו ומדבר". וכשאתם חושבים על היופי הטבעי של האי הגעשי הזה, עם יערות מטושטשים ומעיינות מהבהבים, חופים מוצלים של עצי דקל ושוניות אלמוגים שעוברים לחיים, קל להבין למה הוא התכוון.

רוב התיירים עם היעד של מאוריציוס לבחור את החגים החבילה המוצעים על ידי מפעילי טיולים מכובד להישאר באחד אתרי התיירות הבלעדית. בירתה של פורט לואי היא מרכז התיירות המרכזי של המדינה, אבל יש מאות חופים יוצאי דופן ואתרי נופש סמוכים, הפזורים לאורך קו החוף. אתר הנופש העליון, מלון רויאל פאלם, נקרא על ידי פורבס אחד מאתרי הנופש הטובים ביותר בעולם. רבים ממתחמי התיירות הללו מציעים מתקני יוקרה כגון מגרשי גולף, ספא וענפי ספורט מים כגון שנורקלינג, צלילה, גלישת רוח או דיג.

אי הנוחות העיקרית של חופשות במאוריציוס היא המרחק הגבוה וזמן הטיסה הארוך מאירופה. זה חבל, כי אלה שנמצאים בעמדה לצאת למסע הזה מפרך יהיה תגמול עם אחד האיים היפים ביותר של העולם, מקום שאיכשהו מצליח להיות נוח אקזוטי או מפואר, מציע כמה פעילויות ושבילים אטרקציות תיירותיות לא קונבנציונליות, מוערך בדיוק עבור החידוש הביא.

האקלים במאוריציוס הוא טרופי, ממוזג על ידי הרוח מן האוקיינוס. החורפים חמים ויבשים, והקיץ חם ולח, אבל הרוחות המגניבות מהים מונעות מהסביבה האקלימית להיות בלתי נסבלת. מאוריציוס ניתן לבקר במהלך השנה, אבל יש לציין כי יורד גשם לעתים קרובות מינואר עד מרץ, עונת הציקלון, אשר יהיה טוב יותר אם אתה מתחמק. שיאו של עונת התיירות הוא מאוקטובר עד אפריל-לכן, אם אתה רוצה לבקר את האי במהלך תקופה זו, ודא שרכשת את הלינה שלכם מוקדם יותר מכמה חודשים.

היעד נחשב מושך ואקזוטי באותה מידה, מאוריציוס היא בחירה מתאימה עבור מפלט החוף, הים והשמש, תחת התנאים של יוקרה כוללת.